Remonty Bydgoszcz

Oferta

 • adaptacja poddasza
 • montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
 • suche zabudowy z płyt g-k  w tym podwieszane sufity jedno i wielopoziomowe
 • techniki dekoracyjne takie jak beton architektoniczny i
 • farby strukturalne
 • gładzie gipsowe
 • tapetowanie
 • malowanie tradycyjne, malowanie natryskowe
 • montaż paneli podłogowych
 • układanie płytek ceramicznych oraz gresowych
 • wiaty, zadaszenia i altany
 • tarasy drewniane i kompozytowe

Realizacje

Każdy dom ma swoją historię do opowiedzenia – mówi o stylach i preferencjach z minionych lat. Ale nadchodzi czas, kiedy ta historia musi zostać przekształcona, aby uwzględnić twoją część opowieści, przedefiniowaną na nową erę.

Aby dotrzeć do punktu końcowego projektu budowlanego, nie wystarczy wykonać prace konstrukcyjne. Niezbędne są tu wyspecjalizowane usługi remontowe.

Nie ma wątpliwości, że stan surowy jest nieodzowną częścią prac budowlanych, ale zawsze kończy się to pracami powykonawczymi i wykończeniowymi, aby z powodzeniem zrealizować każdy projekt budowlany.

Wszystkie remonty wymagają doskonałej znajomości rzemiosła oraz jak najlepszego zaplecza technicznego.

Bez względu na założenia, nasza firma remontowo-budowlana jest jedną z najlepszych w regionie, a mowa tutaj o mieście Bydgoszcz i jego okolicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pełne spektrum niezbędnych umiejętności, aby dobrze wykonywać każdą pracę. Od projektu i planowania po pomyślną i terminową realizację, żaden szczegół nie jest pomijany, a jakość jest gwarantowana. Wszystkie remonty są wykonywane bez kompromisów i drogi na skróty.

Podejmujemy się projektów każdej wielkości i zapewniamy wyjątkową obsługę klienta od początku do końca. Po spotkaniu przedstawiamy wszelkie dostępne usługi remontowe. Następnie omawiamy potrzeby założenia, zaczynamy planować stosowne remonty oraz projektować i nakreślać cele pośrednie.

Jeśli chodzi o wdrożenie, zajmujemy się wszystkim, od nakreślenia planów do zatwierdzenia po koordynację naszego wykwalifikowanego zespołu wielobranżowego.


Dzięki nam korzystasz z profesjonalnego zarządzania projektami i wygody posiadania jednego punktu kontaktowego w całym projekcie. Tego typu podejście gwarantuje płynne remonty, czy to montaż paneli podłogowych, układanie płytek ceramicznych, malowanie, tapetowanie lub adaptacja poddasza, a nawet konstrukcje jak tarasy drewniane.

Wiemy, że projekty budowlane i usługi remontowe mogą być stresujące, dlatego każdorazowo staramy się zminimalizować zakłócenia w działaniu, szczególnie w dobrze widocznych obszarach o dużym natężeniu ruchu. Naszym nadrzędnym celem jeżeli chodzi o remonty jest jakość oraz terminowość.

Rzecz jasna dokładamy wszelkich starań by całość była zrealizowana po jak najkorzystniejszych dla klienta cenach biorąc pod uwagę dostępny budżet.

Przypominamy również, że zakres usług oferowanych przez naszą firmę remontowo-budowlaną obejmuje też specjalistyczne prace pobudowlane i wykończeniowe.
Przypadają na nie m.in. zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, podwieszane sufity, malowanie tradycyjne, gładzie gipsowe i inne.


Nasi wykwalifikowani specjaliści są gotowi zrealizować każde zlecenie od początku do końca w ustalonym wcześniej przedziale czasowym, bez narażania na dodatkowe koszty co ma często miejsce jeżeli chodzi o remonty.

Istnieje wiele korzyści ze współpracy z firmami remontowo-budowlanymi oferującymi pełną obsługę jak my. Nasi eksperci ds. projektowania i budowy współpracują ze sobą od samego początku, dzięki czemu decyzje mające wpływ na koszty i projekt są podejmowane jednocześnie. Wszystkie usługi remontowe są skoordynowane. Okresy składania ofert i czasy przeprojektowania są wyeliminowane, a wszelkie zasoby są skoncentrowane na rozwiązaniach, które odzwierciedlają najwyższą wartość.

Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, jedno źródło odpowiedzialności zapewnia kontrolę jakości i płynny proces.

Remonty, bez względu na swój charakter, czy to adaptacja poddasza, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, podwieszane sufity, układanie płytek ceramicznych, czy złożone konstrukcje jak tarasy drewniane wymagają czasu – my staramy się go skrócić do minimum.

Warto także zaznaczyć, że jako firma remontowo-budowlana działamy nie tylko na terenie miasta Bydgoszcz, ale i w jego okolicach. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi remontowe i w dalszych rejonach.